Založeno v roce
2015

O robotech VIGGO

Společnost IDRIVERPLUS, založená v roce 2015, se podílí na vývoji „mozku“, který umožňuje vozidlům a robotům autonomní řízení a poskytování víceúčelových řešení. VIGGO je podznačka pro technologii autonomního řízení IDRIVERPLUS v oblasti čištění a sanitace.

Společnost má téměř 500 zaměstnanců a více než 700 patentů na technologie autonomního řízení. VIGGO je integrován s LIDARem, kamerou, ultrazvukovým radarem a dalšími senzory pro bezobslužné čištění podlah, automatické mapování, rozpoznávání a vyhýbání se překážkám, automatické napouštění a vypouštění vody, automatické nabíjení, autonomní parkování, dálkové ovládání. Dále automatické odesílání provozních zpráv nabízejících efektivní, inteligentní, bezpečné a profesionální bezobslužná čisticí řešení použitelná pro více scénářů, efektivně šetřící pracovní sílu, snížení pracovní zátěže úklidových pracovníků a snížení nákladů na provoz a správu.

VIGGO se široce používá ve více než 100 městech a 40 druzích scén s kumulativní úklidovou plochou stovek milionů metrů čtverečních. Integrované řešení založená na více scénách, jako jsou školy, obytné oblasti, parky, nemocnice, náměstí, kanceláře, dopravní uzly a průmyslové parky.

100
+ měst
700
+ patentů
+ zaměstnanců
40
+ druhů prostředí
Upravit nastavení cookies